У Чернівцях роздавали призи і за голи «Барси», і за успіх «Челсі» (фото)

1

Розіграшем призів традиційно супроводжується перегляд знакових футбольних трансляцій у пивоварні-барі «Наше пиво» на куті вулиць Червоноармійська і Комарова у Чернівцях.

Під час трансляції півфінального матчу Ліги чемпіонів «Барселона» (Іспанія) – «Челсі» (Англія) шанувальникам футболу та фірмового «Нашого пива» запропонували спрогнозувати рахунок першого тайму, скільки м’ячів заб’є Мессі (або – жодного), рахунок другого тайму і хто прорветься до фіналу.

Рахунок першої половини гри (2:1 на користь «Барси») вгадали Василь Гулей, Олександр Урсу, Віталій Боднарюк, Ігор (стіл №1), Ярослав Березовський та Тетяна Кульчицька. Вони отримали по кухлю пива і можливість вибороти сувенірну подушку «Євро-2012» – за перемогу в конкурсі з швидкого випивання пива.

А ось доволі несподівану підсумкову нічию 2:2 передбачили лише двоє відвідувачів – Володимир Василинчук та Валерій Николайчук. Їм дісталися аналогічні подушки «Євро-2012» та «пивний додаток».

Наступний розіграш відбудеться у середу, 25.04.12, під час повторного поєинку півфіналу Ліги чемпіонів «Реал» (Іспанія) – «Баварія» (Німеччина).

А ще «Наше пиво» готує грандіозні розіграші під час перегляду трансляцій «Євро-2012». Серйозні призи очікують на тих, хто дивитиметься футбол в «Нашому пиві» кожного ігрового дня цього європейського футбольного форуму.