Відкритий Чемпіонат Чернівців з міні-футболу 2012 (календар, результати)
Для участі у Відкритому Чемпіонаті Чернівців з міні-футболу 2012 р. заявилося 46 команд, що є новим рекордом змагань (попереднє рекордне представництво – 44 команди – було зафіксовано у Чемпіонаті-2011).
Фото можна подивитися тут:
Відкритий Чемпіонат Чернівців з міні-футболу 2012 р.
(майданчик з штучним покриттям СОУ «Буковина»)
І ЕТАП
I тур 21.01 (субота), група «А»
21.01. 8.00. «Педколедж» – ФК «ДПС» – 2:4
21.01. 8.50. «Форвард» – ФК «Молодія» – 3:1
21.01. 9.40. «Фортуна» – ФК «Рокитне» – 1:2
21.01. 10.30. «Хімік» – «Бульвар» – 0:1
I тур 21.01 (субота), група «В»
21.01. 11.20. «УБОЗ» – «Золота скеля» – 3:2
21.01. 12.10. ФК «Неполоківці» – Медик» – 3:0
21.01. 13.00. «БДМУ» – ФК «Шипинці» – 2:0 ФОТО
21.01. 13.50. ФК «Чорнівка-Бояни» – ФК «Рідківці» – 4:2 ФОТО
I тур 21.01 (субота), група «F»
21.01. 14.40. «Садгора» – «Чудей» – 1:4 ФОТО
21.01. 15.30. «Калічанка» – «Корчма» – 3:1 ФОТО
21.01. 16.20. «Прут-Біла» – «Ротор» – 2:3
Вихідний – «Лідер»
I тур 22.01 (неділя), група «С».
22.01. 8.00. «Дружба» – «Рома» – 4:0 (Олександр Ватрич, 17, Олег Хаблюк, 23, Григорій Савчук, 29, 31)
22.01. 8.50. «Бест-Біла» – «Готель Буковина» – 3:1 (Ілля Сідор, 5, Василь Кердей, 8, Богдан Рачинський, 27 – Дмитро Пентелейчук, 4)
22.01. 9.40. «Динамо-Мангер» – «Маяк» – 7:2 (Іван Антоняк, 3, 38, 40, Валерій Блажко, 6, Тарас Грималюк, 16, Вадим Пислар, 38, Віталій Корнецький, 40 – Іван Сорохан, 9, Юрій Косован, 26)
22.01. 10.30. ФК «Глибока-2» – «Університет-1» – 1:2 (Іван Жук, 8 – Володимир Леськів, 5, Михайло Тесовський, 14)
I тур 22.01 (неділя), група «Д»
22.01. 11.20. «Дрім-Тім» -«Автоплаза» – 2:1 (Ігор Мигалатюк, 10, Ігор Магурчак, 22 – Михайло Лазаряк, 5)
22.01. 12.10. «Авангард-Даяна» – «ДОК» – 0:0
22.01. 13.00. «Політех» – «Аматор» – 3:3 (Дмитро Тимчук, 6, Ілля Данко, 31, Павло Сава, 37 – Олександр Крайзвіла, 15, Анатолій Приймак, 24, 26)
22.01. 13.50. ФК «Динівці» – ФК «Остриця» – 3:3 (Дмитро Істрат, 8, 20, Редр. Стея, 40 – Вадим Боднараш, 6, Олександр Свистайло, 37, +40)
I тур 22.01 (неділя), група «Е»
22.01. 14.40. «ВДСО» – «Інтер-Швага» – 2:5 (Іван Гоголь, 32, Андрій Швець, 38 – Сергій Лебедєв, 18, 29, 33, Сергій Чорней, 35, Валерій Кривенчук, 37)
22.01. 15.30. «Університет-2» – «Червона рута» – 4:1 (Олександр Лакуста, 5, 21, Ярослав Шпікула, 11, Ігор Бойчук, 38 – Володимир Владийчук, 2) ФОТО
22.01. 16.20. «Сокіл» – «Льодовий майданчик» – 1:4 (О. Демидовський, 18 – Андрій Сафроняк, 10, Ігор Руснак, 12, Євген Коломієць, 22, Андрій Руснак, 40) ФОТО
Вихідний – «Арсенал»
***
IІ тур 28.01 (субота), група «Е»
28.01. 8.00. «Арсенал» – «ВДСО» – перенос
28.01. 8.50. «Інтер-Швага» – «Університет-2» – перенос
28.01. 9.40. «Червона рута» – «Сокіл» – 0:9
Вихідний – «Льодовий майданчик»
***
IІ тур 28.01 (субота), група «D»
28.01. 10.30. ФК «Динівці» – «Дрім-Тім» – 2:6
28.01. 11.20. «Автоплаза» – «Авангард-Даяна» – 3:1
28.01. 12.10. «ДОК» – «Політех» – 6:4
«Аматор» – ФК «Остриця» – перенос
***
IІ тур 28.01 (субота), група «С»
28.01. 13.00. ФК «Глибока-2» – «Дружба» – 1:3
28.01. 13.50. «Рома» – «Бест-Біла» – 4:3
28.01. 14.40. «Готель Буковина» – «Динамо-Мангер» – 2:9
28.01. 15.30. «Маяк» – «Університет-1» – 2:4
***
IІ тур 29.01 (неділя), група «F»
29.01. 8.00. «Лідер» – «Садгора» – перен.
29.01. 8.50. «Чудей» – «Калічанка» – перен.
29.01. 9.40. «Корчма» – «Прут-Біла» – 0:8
Вихідний – «Ротор»
***
IІ тур 29.01 (неділя), група «В»
29.01. 10.30. ФК «Чорнівка-Бояни» – «УБОЗ» – 1:9
29.01. 11.20. «Золота скеля» – ФК «Неполоківці» – 7:2
29.01. 12.10. «Медик» – «БДМУ» – 3:12
29.01. 13.00. ФК «Шипинці» – ФК «Рідківці» – 4:6
***
IІ тур 29.01 (неділя), група «А»
29.01. 13.50. «Хімік» – «Педколедж» – 1:5 ФОТО
29.01. 14.40. ФК «ДПС» – «Форвард» – 2:1 ФОТО
29.01. 15.30. ФК «Молодія» – «Фортуна» – 9:0 ФОТО
29.01. 16.20. ФК «Рокитне» – «Бульвар» – 1:3 ФОТО
***
16.02.12 – пропущені матчі (12:00 – 18:00)
IІ тур 28.01 (субота), група «Е»
28.01. 8.00. «Арсенал» – «ВДСО» – 7:0 (Степан Маланчук, 2, 5, Ладік Мелконян, 15, 23, Роман Ращук, 22, Ярослав Ілащук, 28, Ярослав Чоботар, 30)
28.01. 8.50. «Інтер-Швага» – «Університет-2» – 4:9 (Максим Максимюк, 22, 30, Сергій Чорней, 35, 38 – Олександр Тодорович, 2, 8, 12, Олександр Лакуста, 18, 22, Андрій Беженар, 25, Іван Скорейко, 30, 34, Тарас Сивка, 32)
група «D»
28.02.12 «Аматор» – ФК «Остриця» – 4:3 (Андрій Воронюк, 10, Ілля Воденка, 16, Леонід клевчик, 28, Олександр Крейзіль, 32 – Андрій Клевчук, 7, 15, Мар’ян Николаєвич, 27)
IІ тур 29.01 (неділя), група «F»
29.01. 8.00. «Лідер» – «Садгора» – 2:3 (Артем Савчук, 25, Володимир Мельничук, 33 – Сергій Гамаль, 3, 10, Микола Ткачук, 22)
29.01. 8.50. «Чудей» – «Калічанка» – 3:4 (Олександр Доскалюк, 7, Ілля Гуцуляк, 16, Сергій Проданик, 37 – Віталій Рішко, 12, Юрій Фенюк, 23, Олександр Скорик, 27, Руслан Янчук, 34)
ІІI тур 04.02 (субота), група «А»
04.02. 8.00. «Форвард» – «Хімік» – 4:2 (Андрій Фурега, 8, Олександр Степанов, 11, Микола Задорожний, 19, Валентин Подольський, 40 – Микола Тягній, 13, Андрій Лукащук, 15)
04.02. 8.50. «Фортуна» – ФК «ДПС» – 2:13 (Дмитро Юрійчук, 14, Андрій Церковний, 36 – Віталій Ісаєв, 1, 4, 23, 34, Євген Юзефович, 7, 16, Ринат Умаров, 12, 19, 24, 29, Віталій Савчук, 22, 31, 39)
***
17.02.12, п’ятниця – пропущені матчі (12.00 – 18.00)
ІІI тур 04.02 (субота), група «А»
04.02. 9.40. ФК «Рокитне» – ФК «Молодія» – 1:2 (Дмитро Дісар, 38 – Олександр Булезюк, 2, Микола Руснак, 40)
04.02. 10.30. «Педколедж» – «Бульвар» – 3:0 (Іван Паньків, 23, Богдан Спіжавко, 28, Олександр Гайсенюк, 33)
***
IІІ тур 04.02 (субота), група «В»
04.02. 11.20. ФК «Неполоківці» – ФК «Чорнівка-Бояни» – 5:4 (Віталій Сивачук, 11, Андрій Киюк, 15, 28, Андрій Василевський, 26, 29 – Ігор Страгибота, 6, Ігор Тинар, 33, 34, 35)
04.02. 12.10. «БДМУ» – «Золота скеля» – 1:4 (Руслан Кібіч, 12 – Леонід Українець, 25, 30, Олександр Ботлунг, 40, Руслан Гнатчук, 40)
04.02. 13.00. ФК «Шипинці» – «Медик» – +:-
04.02. 13.50. «УБОЗ» – ФК «Рідківці» – перенос
***
IІІ тур 04.02 (субота), група «F»
04.02. 14.40. «Калічанка» – «Лідер» – 4:5 (Олександр Скорик, 23, 27, Юрій Фенюк, 33, Юрій Бучко, 39 – Олег Рой, 4, 28, Олександр ставчанський, 18, 27, 38)
***
V тур 18.02 (субота), група «А»
18.02. 8.00. «Фортуна» – «Педколедж» – 0:3 (Георгій Скібінський, 12, 34, Олександр Руснак, 27)
18.02. 8.50. ФК «Рокитне» – «Хімік» – 2:1 (Михайло Дісар, 30, Михайло Цуркан, 35 – Андрій Лукащук, 23)
18.02. 9.40. ФК «Молодія» – ФК «ДПС» – 3:8 ()
18.02. 10.30. «Форвард» – «Бульвар» – 2:1 ()
***
V тур 18.02 (субота), група «В»
18.02. 11.20. «БДМУ» – «УБОЗ» – 1:8 (Руслан Кібіч, 12 – Ігор Бадло, 16, Василь Томащук, 21, Петро Федірчик, 22, Олександр Діденко, 28, 40, Олександр Шутак, 29, 32, Андрій Олійник, 37)
18.02. 12.10. ФК «Шипинці» – ФК «Чорнівка-Бояни» – 6:5 ()
18.02. 13.00. «Медик» – «Золота скеля» – -:+
18.02. 13.50. ФК «Неполоківці» – ФК «Рідківці» – 3:3 ()
***
V тур 18.02 (субота), група «F»
18.02. 14.40. «Прут-Біла» – «Садгора» – 6:1 ()
18.02. 15.30. «Ротор» – «Лідер» – 2:4 ()
18.02. 16.20. «Корчма» – «Чудей» – 0:7
Вихідний – «Калічанка»
***
V тур 19.02 (неділя), група «С»
19.02. 8.00. «Динамо-Мангер» – «Дружба» – 2:1
19.02. 8.50. «Маяк» – ФК «Глибока-2» – 8:1
19.02. 9.40. «Готель Буковина» – «Рома» – 2:4
19.02. 10.30. «Бест-Біла» – «Університет-1» – 1:5
***
V тур 19.02 (неділя), група «D»
19.02. 11.20. «Політех» – «Дрім-Тім» – 2:5
19.02. 12.10. «Аматор» – ФК «Динівці» – 4:1
19.02. 13.00. «ДОК» – «Автоплаза» – 2:5
19.02. 13.50. «Авангард-Даяна» – ФК «Остриця» – 7:2
***
V тур 19.02 (неділя), група «Е»
19.02. 14.40. «Сокіл» – «ВДСО» – 6:3
19.02. 15.30. «Льодовий майданчик» – «Арсенал» – 4:2
19.02. 16.20. «Червона рута» – «Інтер-Швага» – 2:5
Вихідний – «Університет-2»
***
Четвер, 23.02.12 – пропущені матчі (12:00 – 18:00)
група «D»
12.00. «Політех» – «Автоплаза» – 0:3
12.50. «Аматор» – «ДОК» – 3:3
13.40. «Дрім-Тім» – ФК «Остриця» – 3:0
***
група «Е» (IІІ тур, перенос з 05.02)
14.30. «Університет-2» – «Арсенал» – 3:3
15.20. «Сокіл» – «Інтер-Швага» – 5:1
16.10. «Льодовий майданчик» – «Червона рута» – +:-
***
Група «F»
17.00. «Прут-Біла» – «Чудей» – 5:1
***
П’ятниця, 24.02.12 – пропущені матчі (12:00 – 18:00)
Група «F»
12.00. «Ротор» – «Корчма» – перен.
Група «С» (IІІ тур, перен. з 05.02)
12.50. «Бест-Біла» – ФК «Глибока-2» – 3:0
13.40. «Динамо-Мангер» – «Рома» – 4:0
14.30. «Маяк» – «Готель Буковина» – 3:1
15.20. «Дружба» – «Університет-1» – 3:1
***
Група «D» (IІІ тур, перен. з 05.02)
16.10. «Авангард-Даяна» – ФК «Динівці» – 3:1
***
VІ тур 25.02 (субота), група «Е»
25.02. 8.00. «Університет-2» – «Сокіл» – 2:2
25.02. 8.50. «ВДСО» – «Льодовий майданчик» – 0:4
25.02. 9.40. «Арсенал» – «Червона рута» – 4:0
Вихідний – «Інтер-Швага»
***
VІ тур 25.02 (субота), група «D»
25.02. 10.30. «Авангард-Даяна» – «Політех» – 1:5
25.02. 11.20. «Дрім-Тім» – «Аматор» – 9:1
25.02. 12.10. ФК «Динівці» – «ДОК» – 4:5
25.02. 13.00. «Автоплаза» – ФК «Остриця» – 4:2
***
VІ тур 25.02 (субота), група «С»
25.02. 13.50. «Бест-Біла» – «Динамо-Мангер» – 2:5
25.02. 14.40. «Дружба» – «Маяк» – 3:1
25.02. 15.30. «Рома» – «Університет-1» – 2:1
27.02. 14.00. ФК «Глибока-2» – «Готель Буковина» – перен.
***
VІ тур 26.02 (неділя), група «F»
26.02. 8.00. «Калічанка» – «Прут-Біла» – 0:6
26.02. 8.50. «Садгора» – «Ротор» – 3:6
2.03. 16.30. «Лідер» – «Корчма»
Вихідний – «Чудей»
***
VІ тур 26.02 (неділя), група «В»
26.02. 10.30. ФК «Неполоківці» – «БДМУ» – 3:9
26.02. 11.20. «УБОЗ» – ФК «Шипинці» – 4:1
26.02. 12.10. ФК «Чорнівка-Бояни» – «Медик» – +:-
26.02. 13.00. «Золота скеля» – ФК «Рідківці» – 3:3
***
VІ тур 26.02 (неділя), група «А»
26.02.12. 9:40. ФК «ДПС» – «Бульвар» – 3:4 (група А)
***
26.02. 13.50. «Форвард» – «Фортуна» – 12:0
26.02. 14.40. «Педколедж» – ФК «Рокитне» – 4:0
26.02. 15.30. «Хімік» – ФК «Молодія» – 5:3
***
27.02.12 – перенесені матчі
27.02. Група С. 14.00. ФК «Глибока-2» – «Готель Буковина» – 5:4
***
15:00. Група «А». «Молодія» – «Бульвар» – 5:2
***
15:50. Група B. УБОЗ – «Рідківці» – 4:1
***
16:40. Група F. «Ротор» (Слобода) – «Корчма» – 3:3
***
28.02.12 – перенесені матчі
Група «Е» (IV тур, перен. з 11.02)
12.00. «ВДСО» – «Університет-2» – 1:6
12.50. «Арсенал» – «Сокіл» – перен.
13.40. «Інтер-Швага» – «Льодовий майданчик» – 1:2
***
Група «E» | І | В | Н | П | М | О | |
1. | «Льодовий майданчик» (Чернівці) | 5 | 5 | 0 | 0 | 14-4 | 15 |
2. | «Сокіл» (Чернівці) | 5 | 3 | 1 | 1 | 23-10 | 10 |
3. | «Університет-2» (Чернівці) | 4 | 2 | 2 | 0 | 15-7 | 8 |
4. | «Інтер-Швага» (Чернівці) | 4 | 2 | 0 | 2 | 12-11 | 6 |
5. | «Арсенал» (Чернівці) | 3 | 1 | 1 | 1 | 9-7 | 4 |
6. | «ВДСО» (Чернівці) | 4 | 0 | 0 | 4 | 6-21 | 0 |
7. | «Червона рута» (Чернівці) | 5 | 0 | 0 | 5 | 3-22 | 0 |
***
Група «D» (IV тур, перен. з 11.02)
14.30. «Дрім-Тім» – Авангард-Даяна» – 4:3
15.20. ФК «Динівці» – «Політех» – -:+
16.10. «Автоплаза» – «Аматор» – 4:1
17.00. ДОК – ФК «Остриця» – 1:0
***
Група «D» | І | В | Н | П | М | О | |
1. | «Дрім-Тім» (Чернівці) | 6 | 6 | 0 | 0 | 29-9 | 18 |
2. | «Автоплаза» (Чернівці) | 6 | 5 | 0 | 1 | 20-8 | 15 |
3. | «ДОК» (Чернівці) | 6 | 3 | 2 | 1 | 17-16 | 11 |
4. | «Авангард-Даяна» (Чернівці) | 6 | 2 | 1 | 3 | 15-15 | 7 |
5. | «Політех» (Чернівці) | 6 | 2 | 1 | 3 | 14-18 | 7 |
6. | «Аматор» (Чернівці) | 5 | 1 | 2 | 2 | 12-20 | 5 |
7. | ФК «Остриця» (с.Остриця) | 5 | 0 | 1 | 4 | 7-18 | 1 |
8. | ФК «Динівці» (с.Динівці) | 6 | 0 | 0 | 6 | 9-21 | 0 |
***
29.02.12
Група «С» (IV тур, перен. з 11.02)
12.00. «Дружба» – «Бест-Біла» – 7:4
12.50. ФК «Глибока-2» – «Динамо-Мангер» -:+
13.40. «Рома» – Маяк» – 4:6
14.30. «Готель Буковина» – «Університет-1» – 5:5
***
Група «C» | І | В | Н | П | М | О | |
1. | «Динамо-Мангер» (Чернівці) | 6 | 6 | 0 | 0 | 27-7 | 18 |
2. | «Дружба» (Чернівці) | 6 | 5 | 0 | 1 | 21-9 | 15 |
3. | «Університет-1» (Чернівці) | 6 | 3 | 1 | 2 | 18-14 | 10 |
4. | «Маяк» (с.В.Кучурів) | 6 | 3 | 0 | 3 | 22-20 | 9 |
5. | «Рома» (Чернівці) | 6 | 3 | 0 | 3 | 14-20 | 9 |
6. | «Бест-Біла» (с.Біла) | 6 | 2 | 0 | 4 | 16-22 | 6 |
7. | ФК «Глибока-2» (Глибока) | 6 | 1 | 0 | 5 | 8-20 | 3 |
8. | «Готель Буковина» (Чернівці) | 6 | 0 | 1 | 5 | 15-29 | 1 |
***
Група «F» (IV тур, перен. з 12.02)
15.20. «Садгора» – «Калічанка» – -:+
16.10. «Лідер» – «Прут-Біла» – 2:5
17.00. «Чудей» – «Ротор» – 0:8
***
1.03.12 – перенесені матчі
Група «В» (IV тур, перен. з 12.02)
12.00. «УБОЗ» – ФК «Неполоківці» – 6:0
12.50. ФК «Чорнівка-Бояни» – «БДМУ» – 1:2
13.40. «Золота скеля» – ФК «Шипинці» – 6:1
14.30. «Лідер» – «Корчма» – 1:3
Група «А» (IV тур, перен. з 12.02)
15.20. «Педколедж» – «Форвард» – 0:3
16.10. «Хімік» – «Фортуна» – 3:1
17.00. ФК «ДПС» – ФК «Рокитне» – 4:1
«Медик» – ФК «Рідківці» («Медик» знявся зі змагань)
ФК «Молодія» – «Бульвар» – перен. на 27.02.12
***
VІІ тур 03.03 (субота), група «А»
03.03. 8.00. ФК «Рокитне» – «Форвард» – 5:3
03.03. 8.50. ФК «Молодія» – «Педколедж» – 1:3
03.03. 9.40. ФК «ДПС» – «Хімік» – 3:2
03.03. 10.30. «Фортуна» – «Бульвар» – 1:8
***
Група «A» | І | В | Н | П | М | О | |
1. | ФК «ДПС» (Чернівці) | 7 | 6 | 0 | 1 | 37-15 | 18 |
2. | «Форвард» (Чернівці) | 7 | 5 | 0 | 2 | 30-9 | 15 |
3. | «Педколедж» (Чернівці) | 7 | 5 | 0 | 2 | 20-9 | 15 |
4. | «Бульвар» (Чернівці) | 7 | 4 | 0 | 3 | 19-15 | 12 |
5. | ФК «Молодія» (с.Молодія) | 7 | 3 | 0 | 4 | 24-22 | 9 |
6. | ФК «Рокитне» (с.Рокитне) | 7 | 2 | 0 | 5 | 12-18 | 9 |
7. | «Хімік» (Чернівці) | 7 | 2 | 0 | 5 | 14-19 | 6 |
8. | «Фортуна» (с. В.Кучурів) | 7 | 0 | 0 | 7 | 5-51 | 0 |
***
VІІ тур 03.03 (субота), група «В»
03.03. 11.20. ФК «Шипинці» – ФК «Неполоківці» – 4:2
03.03. 12.10. «Медик» – «УБОЗ» – («Медик» знявся з розіграшу)
03.03. 13.00. «Золота скеля» – ФК «Чорнівка-Бояни» – 7:0
03.03. 13.50. «БДМУ» – ФК «Рідківці» – 3:4
***
Група «B» | І | В | Н | П | М | О | |
1. | «УБОЗ» (Чернівці) | 6 | 6 | 0 | 0 | 34-6 | 18 |
2. | «Золота скеля» (Чернівці) | 6 | 4 | 1 | 1 | 29-10 | 13 |
3. | «БДМУ» (Чернівці) | 6 | 3 | 0 | 3 | 18-20 | 9 |
4. | ФК «Рідківці» | 6 | 2 | 2 | 2 | 19-21 | 8 |
5. | ФК «Шипинці» (с.Шипинці) | 6 | 2 | 0 | 4 | 16-25 | 6 |
6. | ФК «Неполоківці» | 6 | 1 | 1 | 4 | 15-33 | 4 |
7. | ФК «Чорнівка-Бояни» | 6 | 1 | 0 | 5 | 15-31 | 3 |
***
VІІ тур 03.03 (субота), група «F»
03.03. 14.40. «Ротор» – «Калічанка» – 7:1
03.03. 15.30. «Корчма» – «Садгора» – 2:2
03.03. 16.20. «Чудей» – «Лідер» – -:+
Вихідний – «Прут-Біла»
***
Група «F» | І | В | Н | П | М | О | |
1. | «Ротор» (с.Слобода) | 6 | 5 | 1 | 0 | 31-11 | 16 |
2. | «Прут-Біла» (с.Біла) | 6 | 5 | 0 | 1 | 32-7 | 15 |
3. | «Калічанка» (Чернівці) | 6 | 3 | 0 | 3 | 12-22 | 9 |
4. | «Чудей» (с.Чудей) | 6 | 2 | 0 | 4 | 15-18 | 6 |
5. | «Лідер» (Чернівці) | 5 | 2 | 0 | 3 | 10-14 | 6 |
6. | «Корчма» (Чернівці) | 6 | 1 | 2 | 3 | 9-24 | 5 |
7. | «Садгора» (Чернівці) | 6 | 1 | 1 | 4 | 10-20 | 4 |
***
VІІ тур 04.03 (неділя), група «С»
04.03. 8.00. «Маяк» – «Бест-Біла» – 8:5
04.03. 8.50. «Готель Буковина» – «Дружба» – 1:3
04.03. 9.40. «Рома» – ФК «Глибока-2» – 0:4
04.03. 10.30. «Динамо-Мангер» – «Університет-1» – 5:2
***
Група «C» | І | В | Н | П | М | О | |
1. | «Динамо-Мангер» (Чернівці) | 7 | 7 | 0 | 0 | 32-9 | 21 |
2. | «Дружба» (Чернівці) | 7 | 6 | 0 | 1 | 24-10 | 18 |
3. | «Маяк» (с.В.Кучурів) | 7 | 4 | 0 | 3 | 30-25 | 12 |
4. | «Університет-1» (Чернівці) | 7 | 3 | 1 | 3 | 20-19 | 10 |
5. | «Рома» (Чернівці) | 7 | 3 | 0 | 4 | 14-24 | 9 |
6. | ФК «Глибока-2» (Глибока) | 7 | 2 | 0 | 5 | 12-20 | 6 |
7. | «Бест-Біла» (с.Біла) | 7 | 2 | 0 | 5 | 21-30 | 6 |
8. | «Готель Буковина» (Чернівці) | 7 | 0 | 1 | 6 | 16-32 | 1 |
***
VІ
І тур 04.03 (неділя), група «D»
04.03. 11.20. «Аматор» – «Авангард-Даяна» – +:-
04.03. 12.10. «ДОК» – «Дрім-Тім» – 1:2
04.03. 13.00. «Автоплаза» – ФК «Динівці» – 4:1
04.03. 13.50. «Політех» – ФК «Остриця» – 4:6
***
Група «D» | І | В | Н | П | М | О | |
1. | «Дрім-Тім» (Чернівці) | 7 | 7 | 0 | 0 | 31-10 | 21 |
2. | «Автоплаза» (Чернівці) | 7 | 6 | 0 | 1 | 24-9 | 18 |
3. | «ДОК» (Чернівці) | 7 | 3 | 2 | 2 | 18-18 | 11 |
4. | «Аматор» (Чернівці) | 7 | 3 | 2 | 2 | 16-23 | 11 |
5. | «Авангард-Даяна» (Чернівці) | 7 | 2 | 1 | 4 | 15-15 | 7 |
6. | «Політех» (Чернівці) | 7 | 2 | 1 | 4 | 18-24 | 7 |
7. | ФК «Остриця» (с. Остриця) | 7 | 1 | 1 | 5 | 16-26 | 4 |
8. | ФК «Динівці» (с. Динівці) | 7 | 0 | 0 | 7 | 10-25 | 0 |
***
VІІ тур 04.03 (неділя), група «Е»
04.03. 14.40. «Льодовий майданчик» – «Університет-2» – 1:4
04.03. 15.30. «Червона рута» – «ВДСО» – 0:9
04.03. 16.20. «Інтер-Швага» – «Арсенал» – 3:2
Вихідний – «Сокіл»
***
Група «E» | І | В | Н | П | М | О | |
1. | «Льодовий майданчик» (Чернівці) | 6 | 5 | 0 | 1 | 15-8 | 15 |
2. | «Університет-2» (Чернівці) | 6 | 4 | 2 | 0 | 28-12 | 14 |
3. | «Сокіл» (Чернівці) | 5 | 3 | 1 | 1 | 23-10 | 10 |
4. | «Інтер-Швага» (Чернівці) | 6 | 3 | 0 | 3 | 19-22 | 9 |
5. | «Арсенал» (Чернівці) | 5 | 2 | 1 | 2 | 18-10 | 7 |
6. | «ВДСО» (Чернівці) | 6 | 1 | 0 | 5 | 15-28 | 3 |
7. | «Червона рута» (Чернівці) | 6 | 0 | 0 | 6 | 3-31 | 0 |
***
II та III етапи
I тур 10.03 (субота), група «I»
10.03. 9.00. А1 ДПС – F2 Прут-Біла – 3:1 (Віталій Савчук – 3 голи, рахунок відкрила команда Біла-Прут)
10.03. 9.50. В1 УБОЗ – Е2 Університет-2 – 2:1 (рахунок відкрив Університет-2)
10.03. 10.40. С1– Д2 Динамо – Автоплаза – 3:2
***
I тур 10.03 (субота), група «II»
10.03. 11.30. D1 Дрім-Тім – С2 Дружба – 7:1
10.03. 12.20. Е1 Льодовий майданчик – В2 Золота скеля – 4:3
10.03. 13.10. F1 Ротор – А2 Форвард – 2:3
***
II тур 11.03 (неділя) група «II»
11.03. 9.00. С2 Дружба – А2 Форвард – 0:2
11.03. 9.50. D1 Дрім-Тім – Е1 Льодовий майданчик – 1:2
11.03. 10.40. В2 Золота скеля – F1 Ротор – 3:7 (Руслан Гнатчук, 22, 30, Денис Бульба, 24, Леонід Українець, 27 – Сергій Кознюк, 4, 37, Андрій Гордей, 16, 20, Андрій Помнуш, 29, Валерій Кукуряк, 40)
***
II тур 11.03 (неділя), група «I»
11.03. 11.30. F2 Прут-Біла – D2 Автоплаза – 2:1 (Артем Габор, 38, 39 – Петро Климус, 16)
11.03. 12.20. А1 ДПС – В1 УБОЗ – 2:2 (Роман Зароченцев, 27, Віталій Савчук, 33 п. – Ігор Бадло, 10, Петро Федірчик, 15)
11.03. 13.10. Е2 Університет-2 – С1 Динамо-Мангер – 2:2
***
III тур 17.03 (субота) група «I»
17.03. 9.00. (В1) УБОЗ – (F2) Прут-Біла – 5:1
17.03. 9.50. (С1) Динамо-Мангер – (А1) ДПС – 2:0
17.03. 10.40. (D2) Автоплаза – (Е2) Університет-2 – 3:3
***
III тур 17.03 (субота) група «II»
17.03. 11.30. (Е1) Льодовий майданчик – (С2) Дружба – 0:0
17.03. 12.20. (F1) Ротар – (D1) Дрім-Тім – 1:4
17.03. 13.10. (А2) Форвард – (В2) Золота скеля – 8:3
***
IV тур 18.03 (неділя) група «II»
18.03. 9.00. (С2) Дружба – (В2) Золота скеля – 6:1
18.03. 9.50. (Е1) Льодовий майданчик – (F1) Ротар – 4:2
18.03. 10.40. (D1) Дрім-Тім – (А2) Форвард – 3:0
***
IV тур 18.03 (неділя) група «I»
18.03. 11.30. (F2) Прут-Біла – (Е2) Університет-2 – 5:4 (Університет-2 вигравав 4:1)
18.03. 12.20. (В1) УБОЗ – (С1) Динамо-Мангер – 1:1
18.03. 13.10. (А1) ДПС – (D2) Автоплаза – 2:3
***
V тур 24.03 (субота) група «I»
24.03. 9.00. (С1) Динамо-Мангер – (F2) Прут-Біла – 3:4
24.03. 9.50. (D2) Автоплаза – (В1) УБОЗ – 0:2
24.03. 10.40. (Е2) Університет-2 – (А1) ДПС – 6:4
***
Група І | І | В | Н | П | М | О | |
1. | УБОЗ | 5 | 3 | 2 | 0 | 12-5 | 11 |
2. | Прут-Біла | 5 | 3 | 0 | 2 | 13-16 | 9 |
3. | Динамо-Мангер | 5 | 2 | 2 | 1 | 11-9 | 8 |
4. | Університет-2 | 5 | 1 | 2 | 2 | 16-16 | 5 |
5. | Автоплаза | 5 | 1 | 1 | 3 | 9-12 | 4 |
6. | ДПС | 5 | 1 | 1 | 3 | 11-14 | 4 |
***
V тур 24.03 (субота) група «II»
24.03. 11.30. (F1) Ротар – (С2) Дружба – -:+
24.03. 12.20. (А2) Форвард – (Е1) Льодовий майданчик – 1:4
24.03. 13.10. (В2) Золота скеля – (D1) Дрім-Тім – 5:7
***
Група ІІ | І | В | Н | П | М | О | |
1. | Льодовий майданчик | 5 | 4 | 1 | 0 | 14-7 | 13 |
2. | Дрім-Тім | 5 | 4 | 0 | 1 | 22-9 | 12 |
3. | Форвард | 5 | 3 | 0 | 2 | 14-12 | 9 |
4. | Дружба | 5 | 2 | 1 | 2 | 7-10 | 7 |
5. | Ротор | 5 | 1 | 0 | 4 | 12-14 | 3 |
6. | Золота скеля | 5 | 0 | 0 | 5 | 15-32 | 0 |
***
25.03 (неділя), III етап (фінальний)
25.03. 9.00. 1/2 фіналу : (1 місце гр. «I») УБОЗ – (2 місце гр. «II») Дрім-Тім – 0:1 (Микола Курик, 24. На 18 хв. Ігор Бадло (УБОЗ) не реалізував пенальті)
25.03. 10.00. 1/2 фіналу : (1 місце гр. «II») Льодовий майданчик – (2 місце гр. «I») Прут-Біла – 2:2 (по пен. – 2:4)
25.03. 11.30. Матч за 3 місце. УБОЗ – Льодовий майданчик – 4:2
25.03. 12.30. Фінал. Дрім-Тім – Прут-Біла – 2:2 (по пен. – 4:3)
***
остриця аматору програла
В першій групі помилка: 1м.-УБОЗ, 2м.-Динамо-Мангер (по забитим).
Можливо, не угледів:) Але зараз, напевно, це не так важливо з огляду на те, щ попереду вирішальний тур. Ось після нього супе важливо, хто на якому місці буде:) Дякую за уважність і підказку;)