Гімнастика і бокс – грація і сила (P.S. до мачту Україна – США)

0

Міжнародній матчевій зустрічі з боксу між збірними України та США в ТРЦ «Панорама» передували показові виступи талановитих юних спортсменок з відділення художньої гімнастики Чернівецької обласної ДЮСШ.

Своїх наймолодших вихованок представила рекордній для Чернівців кількості глядачів під час змагань з боксу старший тренер ЧОДЮСШ та збірної Чернівецької області з художньої гімнастики Людмила Леопольдівна Бутковська.

Отже, свідками показового виступу в груповій вправі маленьких спортсменок стали не тільки буковинці, а й численні шанувальники спорту з інших регіонів України, а виступили на незвічному для себе покритті (замість килиму – ринг J) Вікторія Калюжна, Юлія Марчук, Тетяна Семанів та Марія Ряба – переможниці та призерки як обласних змагань, так і міжнародних турнірів з художньої гімнастики.

Нагадаємо, що виступи гімнасток на змаганнях боксерів вже не в новину: ця традиция розпочалася ще з 2007 року, коли на відкритій першості Чернівецької області виступили представниці тієї ж спортивної школи, а через рік спортсменок різних вікових категорій мали змогу побачити всі присутні на Кубку Буковини з боксу, який гостював на рингу під відкритим небом на площі Філармонії.

Більше фотографій можна переглянути тут:


 

Альберт Комарі

***


Вам також можуть сподобатися Ще від автора

Ваш коментар

Ваш электронный адрес не будет опубликован.