Легка атлетика: Буковинці розпочали Чемпіонат України з двох нагород і рекордів

0

Перший же день Чемпіонату України з легкої атлетики, який стартував 2.08.11 у Донецьку, приніс Буковині перші медалі – волинський кіцманчанин Олександр Борисюк (СК «Гешко», тренери – Степан Борисюк, Георгій Миронюк) та чернівчанин Микола Лабовський (Денис Тищук, Костянтин Степанцов, Ірина Ячнюк) розіграли між собою «золото» на дистанції 1500 м.

 

На фінішному відрізку трішечки швидшим виявився Борисюк (3.40,58), який, до слова, за декілька днів до Чемпіонату України виграв міжнародні змагання в Москві, залишивши позаду в тому числі і росіянина з кращим результатом в сезоні з 3 хв. 37 сек. У Лабовського – 3.41,02. Стартував у Донецьку і титулований Іван Гешко, який поки що ще далекий від оптимальних кондицій, тому ставив перед собою завдання, як кажуть, просто набратися змагального тонусу. У другому забігу, який передував сильнішому, непогано зарекомендував себе кіцманчанин Віктор Приходько, чий сміливий вихід вперед за 500 м, попри третє місце на фініші, ще раз зміцнив віру в його очевидну перспективність.

Стартового дня потішили і бігуна на 400 м. Так, новосельчанка Ольга Михайличенко (СК «Гешко», Анатолій Якимчук) виграла свій забіг з особистим рекордом 52,75 сек. і, звісно, пробилася до фіналу. А півфіналіст нещодавнього юніорського Чемпіонату Європи на дистанції 800 м Тарас Бибик («Динамо», Галина Лобоцька, Олег Лобанов, офіційний партнер – гуртівня «ПАККО») таткож з особистим рекордом 48,37 був другим у своєму забігу і увійшов до фіналу Б.

Офіційне відкриття змагань теж не обійшлася без «буковинського присмаку»: родзинкою церемонії стало нагородження переможниці другого конкурсу «Міс спорт Україна», ініційованого спортклубом «Гешко». Цього разу найгарнішою спортсменкою країни за підсумками SMS-голосування та голосування членів журі стала рекордсменка України серед дівчат зі стрибків з жердиною Алевтіна Руєва, яка захищає честь Дніпропетровщини. «Коронували» її заслужений майстер спорту, олімпійський чемпіон, член Міжнародного Олімпійського комітету і президент Федерації легкої атлетики України Валерій Борзов, голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін та мер Донецька Олександр Лук’янченко.

Крім відповідних корони і стрічки від СК «Гешко», Алевтіні Руєвій вручили іменний спортивний костюм від фірми «Поляріс», а також пам’ятні презенти, які організатори підготували для всіх учасниць конкурсу.

Фото шукайте на нашому порталі пізніше.

***

На фініші дистанції 1500 м волинський кіцманчанин Олександр Борисюк трішечки випередив чернівчанина Миколу Лабовського. Фото: Георгій Мазурашу

Leave A Reply

Your email address will not be published.