Чемпіонат України з дзюдо (U-16): Другого дня кращим серед буковинців був Артем Лупу з Новоселиці

1

Ще шість нагород Чемпіонат України з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат 1995-96 рр.н., який триває у Чернівцях, було розіграно 12.11.2010 р. Серед буковинців кращим був новосельчанин Артем Лупу, який боровся за вихід до фіналу.

Вихованець «колосівських» тренерів з Новоселиці Юрія Паскаря та Георгія Кирила єдиний серед буковинців другого дня юнацького Чемпіонату України дійшов до боротьби за медалі. У півфіналі категорії до 60 кг Артем поступився майбутньому чемпіону Давиду Мад’яру з Дніпропетровської області. А потім у боротьбі за бронзову медаль програв Владиславу Прокашеву з Донеччини. Цікаво, що в іншому «бронзовому» матчі переміг Олександр Супрун з Чернігівської області, якого Лупу переборов в 1/8 фіналу. Відповідно, чернігівець дістався п’єдесталу пошани через так звану втішну сітку.

У категорії до 73 кг буковинець Ігор Ящук поступився в 1/8 фіналу майбутньому чемпіону Рамазу Муташвілі з Донеччини. Добратися до «бронзи» втішним шляхом йому не вдалося.

Усі результати можна переглянути тут:

У загальнокомандному заліку після перших двох змагальних днів Чернівецька область з двома «бронзами» йде на 11 місці.

***

Командний залік після другого дня змагань (території розташовані в алфавітному порядку)