1

30 серпня 2010 р. відбувся товариський матч між ветеранським та теперішнім складами «Буковини», присвячений 50-літтю кращого бомбардира за всю історію головної футбольної команди краю Віктора Олійника. Ветеранську «Буковину» підсилив і син ювіляра – гравець харківського «Металіста» і збірної України Денис Олійник.

Ветерани протрималися майже півтори тайми (2:2), але, зрештою, все-таки поступилися молодшим колегам – 2:5. Але головне, що ювіляр не пішов з поля без голу. У дебюті другого тайму Денис Олійник вивів батька сам на сам з голкіпером і Віктор Борисович не схибив – технічно підсік м’яча через стража воріт і, таким чином, таки відзначив 50-ліття як справжній бомбардир – забитим голом.

Склад ветеранської «Буковини»: воротарі – Геннадій Савко, Микола Чепурський; польові гравці – Іван Гакман, Олег Бенько, Юрій Шелепницький, Валерій Сарафінчан, Сергій Походзіло, Сергій Соботюк, Володимир Павлов, Сергій Шмундяк, Віктор Мглинець, Віктор Олійник, Валерій Королянчук, Андрій Гузієнко. Тренери: Валерій Богуславський, Володимир Воронюк.

Інформацію про матч можна переглянути тут:

Технічна підтримка: Вільям Гоголь

no images were found

***

Денис Олійник ділиться враженням від участі у матчі на честь ювілею батька Віктора Олійника. Фото: Георгій Мазурашу