0

У рамках Петрівського ярмарку 11.07.2010 р. відбувся міжнародний футбольний товариський матч, в якому чернівецька «Буковина» здолала вдома восьмиразового чемпіона Молдови, постійного учасника єврокубків «Зімбрул» (Кишинев) з рахунком 3:2.

До цього команди зустрічалися тричі в офіційних поєдинках. У 1988 р. «Буковина» в 1/32 фіналу Кубку СРСР «Буковина» зустрілися у Кишиневі з тоді ще «Ністру». Як згадував Віктор Олійник, чернівчани першими відкрили рахунок, але потім арбітр Валерій Бутенко призначив три пенальті у наші ворота, тож в підсумку ми поступилися 1:4. А потім команди зустрічалися в останньому Чемпіонаті СРСР – у І лізі. В Кишиневі сильнішими виявилися молдовани – 3:0, а в Чернівцях перемогли буковинці – 3:1.

Цього разу титуловані гості, скориставшиь помилками чернівецької оборони, повели в рахунку 2:0. Але підпічні Вадима Зайця боролися на кожному клаптику поля і до останніх секунд І винагородою за це стали, зокрема, красень-гол Руслана Гунчака на доданій хвилині першого тайму та переможний гол Степана Маковійчука у доданий час до другого тайму.

«Буковина» – «Зімбрул» (Молдова) – 3:2 (Руслан Гунчак, 46+1, Євген Сантрапинських, 73, Степан Маковійчук, 90+3 – Даніель Негруц, 8, Олександр Безімов, 21).